2 Kasım 2012 Cuma

KOTON TRİKO-MONT İNDİRİMLERİ


Harika ve göz alıcı modelleri ile oldukça büyük beğeni toplayan koton, inanılmaz indirim ve kampanyalar ile siz değerli hayranlarının karşsına çıkıyor.

Bayanlar kış aylarında mont ve ceketlerinin altından triko modellerini oldukça yoğun bir şekilde tercih ediyor. Koton triko modelleri birbirinden güzel model seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Özellikle, balıkçı yaka ve rahat kesime sahip trikolar bayanlar tarafından yoğun bir şekilde ilgi görüyor. Bu güzel triko modellerinin fiyatları da oldukça uygun diyebilirim. 69,99 Tl, 59,99 Tl gibi uygun fiyatlar ile bu güzel modeller siz değerli koton hayranlarına sunuluyor.

Koton 2012-2013 sonbahar-kış koleksiyonu içerisinde en fazla tercih edilen ürünler ise montlar.  Renklerinde ki şıklık ve gözalıcılığı modellerde uygulanmış olan tasarımlar ile birleştiren koton harika tasarıma sahip montları bayanlara sunuyor. Bayanlar bu sezon daha çok parlak görünümlü ve tüylü montları çok fazla tercih ediyorlar. Ayrıca birbirinden güzel ceketlerde yine sizleri bekliyor.

Bu güzel triko ve mont modellerini kaçırmak istemiyorsanız, sizlere birbirinden güzel indirim imkanları sunan koton mağazalarına gitmenizde büyük fayda var. Şimdiden güzel ve keyifli alışverişler.

koton triko ve mont indirimleri-1

koton triko ve mont indirimleri-2

koton triko ve mont indirimleri-3

koton triko ve mont indirimleri-4

koton triko ve mont indirimleri-5

koton triko ve mont indirimleri-6

0 yorum:

Yorum Gönder

Haftanın Enleri