22 Mayıs 2013 Çarşamba

KOTON TULUM MODELLERİ 2013


Koton 2013 tulum modelleri daha ilkbahar mevsiminde bayanlar tarafından büyük bir ilgi ile tercih edilmeye başlandı bile. Birbirinden iddialı ve şık tasarımlarla ile bayanlara sunulan birbirinden şık tulumlar koton mağazalarında siz değerli bayanları bekliyor olacaklar.

Koton tulum modelleri bayanları adeta yaz aylarında costuracak. Tasarım konusunda parmak ısırtan ve sizi  şaşkına çevirecek olan bu göz alıcı tulumlarda koyu renkler tercih edilse de tasarımlarındaki kalite, bu tulumlara bayanları fazlasıyla çekiyor. Daha çok straplez ve askılı tulum modellerini tercih eden bayanlar bu ürünleri daha çok özel gecelerinde tercih ediyor.

Koton 2013 tulum modellerinde diğer öne çıkan ayrıntı ise salaş modeller. Ayrıca V yakalı, ince ve kalın askılı tulumlar da yine bayanlar tarafından sıklıla tercih edilen modeller arasında kendisine yer buluyor. Bu tulumlardan biraz daha bahsedecek olursak; gögüs kısmı fırfırlı olan tulumlar tam da 2013 sezonunun moda ve trendlerine uygun olarak tasarlanmışlar diyebilirim. Bu sezon bayanların üzerinde sıklıkla göreceğimiz bu birbirinden şık tulum modelleri koton mağazalarında sizleri bekliyor.


koton 2013 tulum modelleri-1

koton 2013 tulum modelleri-2

koton 2013 tulum modelleri-3

koton 2013 tulum modelleri-4

0 yorum:

Yorum Gönder

Haftanın Enleri